Ново ТВ шоу на Џенифер Лопез: Ова девојче и ги насолзи очите! (ВИДЕО)

Џенифер Лопез со „обичните“ луѓе…

Популарната пејачка, Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил објави видео со кое го најави излегувањето на новата емисија, чиј продуцент е таа. Емисијата го носи називот „Thanks a Million“ и ќе се занимава со приказните на обичните луѓе.

Во тизерот кој го објави е снимена средбата на мегаѕвездата со девојче кое има посебни потреби, кое ја расплаа и пејачката и мајката на девојчето, а веројатно ќе ве расплаче и вас.

Погледнете го тизерот за емисијата „Thanks a Million“

Прочитајте и...  ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Поврзани вести

ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Слободен Печат

Одбила да пее за дочекот на 2021: Неда Украден не сака да пее тајно!

Слободен печат

ФОТО | Ја шокирала јавноста, а папата фрлил анатема на неа: Вака изгледала првата Мис на светот!

Ирена Трајкова

„The Weeknd“ остана без номинација за Греми наградите: „Корумпирани сте!“

Слободен Печат

Разговор со акушер Марјан Шилев: Поради ковид-19 се бореа за здив по породувањето, а сега се здрави мајки

Кристина Апостолова

ФОТО: Манекенката Бојана Нушкова повторно сингл! Раскина со Стефан Спирковски!

Слободен печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanianBulgarian