• џенифер

ФОТО | Целосна спротивност на мајка и: Ќерката на Џенифер Лопез на удар на критики затоа што негува поинаков изглед

Познатата Џенифер Лопез е фотографирана со пријателка и децата додека одела на ручек по повод Денот на мајката. Како и обично, таа го сврте вниманието кон себе со своето специјално модно издание. Таа се одлучи за бел фустан со широк крој над кој носеше кардиган во иста боја. Комбинацијата ја надополни со бела ташна и …

ФОТО | Целосна спротивност на мајка и: Ќерката на Џенифер Лопез на удар на критики затоа што негува поинаков изглед Read More »