Tag : џенифер

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Многумина не веруваа дека таа е најубавата жена за 2019 година – Но не е се во изгледот! (ФОТО)

Слободен печат
Можеби не ги исполнува сите наметнати „стандарди за убавина“, но оваа актерка дефинитивно има неверојатна внатрешна убавина. Џенифер Гарнер (47) минатата година беше прогласена за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Браво Џенифер: Погледнете како актерката ја изненади медицинската сестра заболена од коронавирусот! (ВИДЕО)

Слободен печат
Кимбел Фербенкс, медицинската сестра заболена од коронавирусот која во моментов се наоѓа во изолација, беше гостинка кај Џими Кимел, во домашаното издание на оваа позната...
Забава Магазин

Џенифер Лопез не може да го дочека Супер Боул: Погледнете како се подготвува (ВИДЕО)

Слободен печат
Популарната Џеј Ло (50) на Инстаграм објави снимка од подготовките за настапот на Супер Боул. Обожавателите можат да ја видат Џенифер со рацете на земја како „чека знак“ за да започне со својот настап. Набргу потоа,...
Забава Магазин

Средба со многу емоции: Бред Пит и Џенифер Анистон ги разнежнија фановите

Слободен печат
Поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон се фотографирани заедно за време на доделувањето на награди на американското здружение на филмски актери SAG (Screen Actors...
Еспресо Шоу биз

Бред Пит освои Златен глобус, а ваква беше реакцијата на Џенифер Анистон (ВИДЕО)

Слободен печат
Бред Пит освои „Златен глобус“ за улогата во филмот „Once Upon a Time in Hollywood“, а американските медиуми не престануваат да пишуваат за реакцијата на...
Жена Магазин

Проверена модна формула: Џенифер Лопез знае како моментално се носи најпопуларниот тренд! (ФОТО)

Слободен печат
Монохроматскиот стил е многу популарен оваа сезона, а тоа го знае и Џенифер Лопез. За прошетка на улиците низ Њујорк таа избра удобна, но воедно...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез во прилепен црвен комплет од латекс го запали Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
И додека за повеќето нас празниците значат пејадување со колачи, месо, руска салата и друга храна типична за новогодишните и божиќните празници, Џенифер Лопез ниту...
Еспресо Шоу биз

Слават заедно: Џенифер Анистон и Бред Пит видени заедно (ФОТО)

Слободен печат
Иако се разведоа уште во 2005 година, денес се во добри односи. Бред Пит бил еден од повиканите на божиќната забава која во својот дом...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез и посвети емотивна порака на оваа жена: Ти благодарам што ме сакаш (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез е инспирација на многумина ширум светот, а актерката и пејачката истакнува дека една личност и е голем пример. Станува збор за нејзината мајка...
Еспресо Шоу биз

Се уште не сте виделе како Џенифер Лопез во танга игра на шипка? (ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез е номинирана за Златниот глобус за улогата на Рамона во хит филмот „Hustlers“. Џенифер е номинирана за најдобра споредна улога, а во филмот...