22 C
Скопје

Tag : шоу

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Деми Ловато е пансексуалка: Во моментов, мојата сексуалност е флуидна, но сакам да посвојам дете

Слободен печат
Деми Ловато решила да ни открие сè за себе и својот живот. Пејачката била гостинка на подкастот на американски комичар Џо Роган, 27-годишната пејачка сега...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: Излезе трејлерот за последната сезона од реалното шоу на семејството Кардашијан

Слободен печат
Најпопуларното семејство во светот, Кардашијан-Џенер привлече големо внимание на себе благодарение на реалното шоу „Keeping Up With the Kardashians“, кое публиката пред малите екрани можеше...
Магазин Магазин слајдер Сцена

По аферата, гледаноста на шоуто на Елен Деџенерис нагло опадна: Дали Кели Кларксон ќе и го земе терминот?

Слободен печат
Популарноста на водителката Елен Деџенерис се повеќе и повеќе опаѓа, додека популарноста на нејзината колешка Кели Кларксон од ден на се повеќе расте. Имено, откако...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам ќе снимаат реално шоу: Семејството ќе добие 16 милиони фунти за да ги отвори вратите на својот дом!

Слободен Печат
Поранешниот професионален фудбалер Дејвид Бекам (45) и неговата сопруга Викторија Бекам (46) потпишаа договор со продуцентската куќа „Нетфликс“ вреден 16 милиони фунти. Имено, парот, тежок...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: Скромно – Мајкл Китон тврди дека тој бил најдобриот Бетмен

Слободен печат
Дали и вие се согласувате со неговата изјава? Кој бил најдобриот Бетмен? Мајкл Китон поседува многу доблести, но изгледа дека скромноста не е една од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ким Кардашијан се расплака среде емисија во која зборуваше за семејната драма со Канје Вест (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Славната старлета се расплака во интервјуто со Дејвид Летерман… Најпознатата ријалити ѕвезда на светот Ким Кардашијан (39) се расплака среде интервјуто додека зборуваше за брачната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ким Кардашијан ја откри вистинската причина зошто повеќе нема да се снима семејното шоу

Слободен печат
Ким Кардашијан неодамна објави дека нејзиното семејство одлучило следната сезона од шоуто „Keeping up with the Kardashians“ да биде последна. Ким веста ја објави на...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Меган Маркл и принцот Хари ќе снимаат риалити шоу: Камери ќе го следат секој нивни чекор во следните 3 месеци

Слободен печат
Парот сака на луѓето да им ја покаже целата добротворна работа со која се занимава, изјави изворот. Меган Маркл и принцот Хари се согласија во...
Забава Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Вечерва „Онлајн Евровизија“ ќе ги сплоти љубителите на добрата песна

Слободен печат
Поради прогласувањето на пандемијата од опасноста од ширење на коронавирусот, откажани беа голем број музички настани во светот, меѓу кои и овогодишниот Избор за песна...
Некатегоризирано

Панчев и Начевски судии, ДНК, Лозано, Весна Бејби и Сара Мејс натпреварувачи: „Седи си дома Талент поу“ во „Еден на Еден“

Слободен печат
Кој најдобро може да се снајде со пејачки предизвици: Лозано, Панчо од ДНК, Андреј од ДНК, Сара Мејс или Весна Бејби, ќе гледаме во новата...