Tag : лопез

Забава Магазин

Џенифер Лопез не може да го дочека Супер Боул: Погледнете како се подготвува (ВИДЕО)

Слободен печат
Популарната Џеј Ло (50) на Инстаграм објави снимка од подготовките за настапот на Супер Боул. Обожавателите можат да ја видат Џенифер со рацете на земја како „чека знак“ за да започне со својот настап. Набргу потоа,...
Жена Магазин

Проверена модна формула: Џенифер Лопез знае како моментално се носи најпопуларниот тренд! (ФОТО)

Слободен печат
Монохроматскиот стил е многу популарен оваа сезона, а тоа го знае и Џенифер Лопез. За прошетка на улиците низ Њујорк таа избра удобна, но воедно...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез во прилепен црвен комплет од латекс го запали Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
И додека за повеќето нас празниците значат пејадување со колачи, месо, руска салата и друга храна типична за новогодишните и божиќните празници, Џенифер Лопез ниту...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез и посвети емотивна порака на оваа жена: Ти благодарам што ме сакаш (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез е инспирација на многумина ширум светот, а актерката и пејачката истакнува дека една личност и е голем пример. Станува збор за нејзината мајка...
Еспресо Шоу биз

Се уште не сте виделе како Џенифер Лопез во танга игра на шипка? (ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез е номинирана за Златниот глобус за улогата на Рамона во хит филмот „Hustlers“. Џенифер е номинирана за најдобра споредна улога, а во филмот...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло се појави во смокинг кој не и прилега, а потоа следеше спектакл (ВИДЕО)

Слободен печат
Зад славната пејачка и актерка Џенифер Лопез е година за паметење. Затоа задоволството од сопствените успеси не го сокри ниту на гостувањето во емисијата „Saturday...
Еспресо Мода Шоу биз

Овие фустани станаа тотален хит, а сите јасно гледаат дека овие ѕвезди во нив не носат гаќички (ФОТО)

Слободен печат
Го нарекуваат „sideflank“, а странските медиуми пишуваат дека се уште попредизвикателни од „sideboob“. Станува збор за крој на фустани кои од страната имаат шлиц до...
Еспресо Шоу биз

Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез летоска угаси 50 свеќички на својата торта, а уште изгледа како божица. Всушност, многумина се согласуваат дека актерката во шестата деценија изгледа подобро...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез има двојничка: Сличноста меѓу оваа девојка и пејачката е неверојатна! (ФОТО)

Слободен печат
Наталија Мирскик е со потекло од Русија, а од Џенифер Лопез е помлада 30 години, а многу пати и се случило на улица да ја...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло се појави со топче на главата, милиони фанови загрижени за нејзиното здравје (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез (50) во остварувањето „Marry Me” игра со Овен Вилсон (50) и со моментално големата планетарна ѕвезда Малума (25). Џеј Ло на последниот сет...