4 C
Скопје

ВИДЕО: Џеј Ло како ангел целосно гола во новиот спот

Латино дивата Џенифер Лопез, го објави трејлерот за спотот за својата нова нумера „In The Morning“, а во него се појавува речиси целосно гола, или како од мајка родена…

Лопез во спотот е прикажана како ангел, со кратка платинеста фризура – што е вистинска реткост, бидејќи не постои ниту едно друго музичко видео со ваква фризура на Џеј Ло.

Нејзините интимни делови од телото, сепак се прикриени и сочувани од погледите на јавноста.

„Толку сум возбудена што пред вас е спотот за оваа песна. Полн со симболика за мрачниот, едностран однос и освестувањето дека не можете никого да промените… Можете да се промените само себе! Размислувајте со своите крила и заминете од било што или било кој што навистина не го цени тоа што имате да го понудите“, напиша таа на Инстаграм.

Прочитајте и...  Необичен љубовен триаголник: Руперт Еверет шест години бил во врска со мажена жена, иако е хомосексуалец

Погледнете го видеото…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Поврзани вести

Белграѓанки унаказени во козметички салон: Изгледаме како жртви на пожар

Слободен Печат

„Коронавирус“ стана службен збор во клингонскиот јазик

Слободен печат

Ова мора да го знаете: која храна никогаш не смеете да ја блендирате

Слободен печат

Сем Асгари сака со Бритни Спирс да основаат семејство

Слободен печат

Од коронавирус почина Сања Илиќ, основачот на групата „Балканика“

Слободен печат

Како правилно да шпикувате месо

Слободен печат

Остави Коментар