2 C
Скопје

Tag : Целосно

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Џеј Ло како ангел целосно гола во новиот спот

Слободен печат
Латино дивата Џенифер Лопез, го објави трејлерот за спотот за својата нова нумера „In The Morning“, а во него се појавува речиси целосно гола, или...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Семејство

ФОТО: 3 најубави трендови за уредување на ентериерот – Целосно нов изглед на домот со минимална инвестиција!

Слободен печат
Малите работи прават голема разлика, а не е задолжително тие секогаш да чинат многу… На секој ентериер добро му доаѓа некоја промена. Дури и кога...
Забава Магазин Магазин слајдер

Научете да играте танго: Лесно, брзо и целосно бесплатно! (ВИДЕО)

Слободен печат
Се досадувате дома, немате идеја што да правите, ние имаме одлична идеја за вас – научете да играте танго. Аргентинското танго спаѓа меѓу наjстраствените и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ретко кој би ги препознал денес: Овие холивудски ѕвезди целосно се уништиле со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат
Многу мал е бројот на оние познати личности кои немале ниту една пластична операција или барем некоја поситна корекција на своето лице и тело. Опсесијата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Што се крие зад шминката на лицето на Адел? (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката го покажа вистинското лице, а многумина изјавија дека воопшто не би ја препознале. Пејачката во целосно опуштено идание не ни наликува на ѕвезда од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во вака лошо издание никој не ја видел – Актерката по семејната драма за првпат се појави во јавноста – целосно непрепознатлива (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Џулија Робертс по скандалот со сопругот Даниел Модер кој го исфрли на улица, за прв пат се појави во јавноста. Таа беше во крајно...
Хроника

Целосно изгаснат пожарот во атарот на кичевското село Србица 

Во текот на вчерашното попладне во близина на селото Србица- Кичевско избувна шумски пожар во кој беше зафатена претежно дабова и ниско стебласта шума. Поради...
Еспресо Шоу биз

Набилданиот заводник од теленовелите кој го обожаваа и Македонките позираше целосно гол! (ФОТО)

Слободен печат
Аргентинскиот заводник Себастиан Рули, кој Македонките го помнат од теленовелата Руби, ги изненади своите обожавателки со низа фотки на кои на плажа позира без ниту...
Еспресо Шоу биз

Згодната мама позираше: Многумина се уверени дека на фотографијата е целосно гола (ФОТО)

Слободен печат
Тами Хемброу, мајката на две деца и австралискиот фитнес модел или како што ја нарекуваат „Австралиската мама на 2“на Инстаграм е вистинска ѕвезда поради своите...
Еспресо Шоу биз

Наташа Беквалац: Љубовта ме натера да го направам тоа (ВИДЕО)

Слободен печат
Наташа Беквалац ќе го одржи првиот голем солистички концерт на 14 февруари во белградската арена Штарк, под називот “SOS za ljubav”, а сега објави тизер...