Tag : ангел

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Џеј Ло како ангел целосно гола во новиот спот

Слободен печат
Латино дивата Џенифер Лопез, го објави трејлерот за спотот за својата нова нумера „In The Morning“, а во него се појавува речиси целосно гола, или...
Вести Македонија

Врховен суд ја укина пресудата за убиството на Ангел Петковски

Слободен печат
Пресудата за убиството на матурантот Ангел Петковски е укината на 30-ти септември од страна на 5-член совет на Врховниот суд, објави телевизија Телма, повикувајќи се на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Убавата Анџелина Џоли е вистински ангел во бел фустан, но валканите стапала ја расипаа целата слика (ФОТО)

Слободен печат
Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли (45) важи за една од најубавите жени во светот и секогаш на собе носи совршена, а сепак едноставна комбинација. Но и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Објавени потресните мемоари на славниот актер во врска со Анџелина Џоли: Таа е ангел, најголем од сите…

Слободен печат
Вал Килмер (60) во својата нова книга „I’m Your Huckleberry“ пишува за врската со Анџелина Џоли (44), која ја запозна на снимањето на драмата „Александар...
Еспресо Шоу биз

Скопјанката Калтрина во бела долна облека и ангелски крилја исполнува чуда (ФОТО)

Слободен печат
Една од нашите најпознати инфлунсерки, скопјанката Калтрина Балаш ги почести своите пријатели на социјалните мрежи со нови жешки фотографии… Атрактивната „барбика“ како што милуваат медиумите...
Еспресо Шоу биз

Александра Амброзио на одмор со дечкото гордо го покажува своето совршено тело (ФОТО)

Слободен печат
Поранешниот ангел на Викторија Сикрет Алесандра Амброзио се уште плени со својот совршен изглед и покрај фактот дека е на прагот на четириесетата и дека...
Еспресо Шоу биз

Поранешниот ангел на Викторија се уште плени со совршениот изглед (ФОТО)

Летото е создадено за патувања и уживања на морето, а во тоа не одолеа ни некогашниот ангел на Викторија Сикрет, манекенката Алесандра Амброзио. Една од...