8 C
Скопје

Tag : нов спот

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Новиот провокативен спот на Аријана Гранде ќе ве остави без здив!

Слободен печат
Поп – ѕвездата Ариана Гранде, денес, премиерно го прикажа спотот за ремиксот на песната „34 + 35“, со Доја Кат и Меган д Сталион. Спотот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Џеј Ло како ангел целосно гола во новиот спот

Слободен печат
Латино дивата Џенифер Лопез, го објави трејлерот за спотот за својата нова нумера „In The Morning“, а во него се појавува речиси целосно гола, или...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Зејн Малик со нова песна: „Vibez“ ќе ви се допадне уште при првото слушање!

Слободен печат
Зејн Малик денес ја објави својата нова песна „Vibez“, а со неа го најави и својот трет студиски албум. 27-годишниот пејач веќе некое време не...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО: „Крвавата“ Мајли Сајрус во љубовен занес со Дуа Липа

Слободен печат
Поп ѕвездата Мајли Сајрус премиерно го објави музичкото видео за песната „Prisoner“ која ја сними со Дуа Липа. Во спотот, двете поп ѕвезди се наоѓаат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Секси и тренди: Погледнете како ќе изгледа пејачката Теа Трајковска во нејзиниот најнов видеоспот! (ФОТО)

Васко Спасоски
И покрај тоа што владее пандемија поради коронавирусот, младата пејачка Теа Трајковска реши да ја почести  публиката со нова песна.  Таа изминатите денови го снимаше...
Еспресо Шоу биз

Необична песна и уште понеобичен видеоспот на Наташа Малинкова за новата песна (ВИДЕО)

Слободен печат
Помнаа само неколку недели откако познатата пејачка Наташа Малинкова ја објави својата последна песна – „Што ли да направам“, тема со која учествуваше на овогодишниот...
Еспресо Шоу биз

Тајфата, Димитар и 10 девојки во новиот спот за “Не си моја” (ВИДЕО)

Слободен печат
Летните одмори веќе завршија и време е да се засукаат ракавите. Токму тоа го сторија Тајфата и Димитар Андоновски и снимија нова песна. Станува збор...