Не ми е потребен магионичар ниту волшебник, сакам хемија – Цеца откри како мажите може да го освојат нејзиното срце!

– Не ми е потребен магионичар или волшебник, потребен ми е некој што може да ја разбуди таа хемија меѓу нас, вели фолк sвездата

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ (47) зборуваше за мажите и за тоа дали се обидуваат да ја освојат преку социјалните мрежи, а и искрено сподели како треба да изгледа оној што ќе ја освои нејзината љубов.

Таа вели дека сака убави појави, но прва нема да пријде никогаш!

– Да не лажеме, тешко ми е да пријдам. На пример, дури и ако сакате да ми пријдете во ресторан, сите ќе го видат тоа, што станува дополнително непријатно, а и не знаете како ќе реагирам. И така натаму. Факт е. Не знам како да ги советувам оние припадници на посилниот пол кои сакаат да ми пријдат. Она што со сигурност можам да го кажам е  – јас прва нема да пријдам, вели Цеца и објаснува дека припадниците на посилниот пол не започнуваат разговори или флерт на социјалните мрежи со неа.

Прочитајте и...  Знаете ли зошто Џенис од „Пријатели“ имаше толку иритантен глас? Оваа интересна приказна го создала нејзиниот лик!
Фото: Инстаграм

– Ако флертуваат со мене, тогаш тоа е на некои од моите лажни профили, што би рекле младите. Тоа се веројатно некои неофицијални профили на социјалните мрежи кои го носат моето име, а не на мојот официјален профил. На мојот официјален профил обично ми оставаат убави коментари полни со почит, ми се восхитуваат, но тоа е далеку од флерт, објасни фолк sвездата.

Цеца опиша и како треба да изгледа маж кој може да ја освои.

Фото: Инстаграм

„И тогаш се појави како магија“, се пошегува Цеца. Да бидам малку сериозна, не ми треба магионичар или волшебник, потребен ми е некој што може да ја разбуди таа хемија меѓу нас. Како ќе изгледа тој, пред се да е со поголемо животно искуство, а за останатото можам да кажам дека нема правила, но сепак сум естета и сакам убави појави, посочи пејачката.

Прочитајте и...  Во каква убавица израсна ќерката на Кетрин Зита Џонс: Карис може да биде поголема убавица и од мајка ѝ! (ФОТО)

На прашањето како изгледа кога таа ќе влезе во полн ресторан, таа рече:

– Секој ми се восхитува во тајност, во себе (се смее). Само се шегувам малку. Луѓето приоѓаат да ме пречекаат, да ме поздрават, да се фотографираме, што е нешто сосема нормално. Ако ме прашате, што би рекле денешните клинци, дали некој ме „мува“- тоа не се случува.

Фото: Инстаграм

„Зошто не се согласив да снимам филм“

– Секој што ми се понуди да снима филм или ми понуди соработка, а станува збор за сериозни странски филмски комании, сите имаа свои услови. Во тие услови сите имаа една задолжителна ставка, а тоа е да им ја дадам мојата биографија која тие ќе ја поправат во одредени сегменти како што им одговара. Тоа беше и почетокот и крајот, односно причината зошто никогаш не се договоривме. Едноставно, за да снимам филм и сè да биде вистина, очигледно би требало да го финансирам сама. Во моментов немам ниту такви афинитети ниту финансии, заклучи Цеца.

Прочитајте и...  Само еден трејлер беше доволен за критичарите да проценат - Ентони Хопкинс може да очекува уште една номинација за Оскар за својот најнов филм „Татко“ (ВИДЕО)
Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Наоми Кемпбел ѝ се врати на јавноста после шест месеци: „Црниот пантер“ ги откри градите, позирајќи само во сако! (ФОТО)

Слободен Печат

Шерон Стоун: Сите уште сакаат да ги гледаат моите гради, иако имам 62 години

Слободен печат

Синди Крафорд и Каја Гербер позираат во гаража: Мајката и ќерката најдоа начин како заедно да работат од дома! (ФОТО)

Слободен Печат

Разговор со Ана Трифуновски, вокал во „Пеперминт“: На стар предмет се додава душа со откинување на парче од својата душа

Јасмина Кантарџиева Димков

Криси Тајген случајно го откри полот на детето кое го очекува со пејачот Џон Леџенд: Инстаграм го уништи изненадувањето!

Слободен Печат

Анксиозност или депресија? Kако да ја препознаете разликата

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Манекенката ја откри тајната на совршената кожа: Мајчиното млеко е вистински еликсир за убавина!

Слободен Печат

Нутриционистите советуваат: Со кој пијалак треба да го започнеме денот?

Слободен печат

Може да ви направи повеќе штета наместо корист: Научниците советуваат да се избегнува концептот на обратна диета!

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 18 септември: Денес ќе бидете многу снаодливи, па и најголемите проблеми ќе ви станат решливи

Слободен печат

Филип Пешевски пее песна само за нив двајца! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќерката на Рис Витерспун е клон на својата мајка и вистинска убавица! (ФОТО)

Слободен печат