• мажите

ФОТО | Беше една од најубавите на која ѝ се восхитуваа и мажите и жените: Славната манекенка денес не личи на себе и ретко се појавува во јавноста

Џенис Дикинсон, славниот супермодел и секс-симбол по кој воздивнуваа сите мажи во светот, а многу жени сакаа да изгледаат како неа, на 16 минатиот месец го прослави својот 66-ти роденден. Во последните години таа ретко се појавува во јавноста, а последен пат е видена во мај 2020 година, кога многумина забележаа дека својата природна убавина …

ФОТО | Беше една од најубавите на која ѝ се восхитуваа и мажите и жените: Славната манекенка денес не личи на себе и ретко се појавува во јавноста Read More »