16.8 C
Скопје

Tag : мажите

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Беше една од најубавите на која ѝ се восхитуваа и мажите и жените: Славната манекенка денес не личи на себе и ретко се појавува во јавноста

Слободен печат
Џенис Дикинсон, славниот супермодел и секс-симбол по кој воздивнуваа сите мажи во светот, а многу жени сакаа да изгледаат како неа, на 16 минатиот месец...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Не ми е потребен магионичар ниту волшебник, сакам хемија – Цеца откри како мажите може да го освојат нејзиното срце!

Слободен печат
– Не ми е потребен магионичар или волшебник, потребен ми е некој што може да ја разбуди таа хемија меѓу нас, вели фолк sвездата Фолк...
Забава Магазин Магазин слајдер

Мажи можете ли да го пронајдете ова животно? Загатка која го возбуди светот – Шансите некој маж да ја реши се минимални! (ФОТО)

Слободен печат
Уште една загатка кружи на интернет, но оваа се разликуава од сите останати бидејќи наводно мажите имаат многу мали шанси за да ја решат. Задачата...
Еспресо Шоу биз

МАЖИТЕ ЛУДУВААТ ПО НЕА, А ТАА САКА САМО БОГАТИ И СЛАВНИ! Се смееше додека го апсеа нејзиното поранешно момче и го ЗГРОЗИ СВЕТОТ! (ФОТО)

Слободен печат
Шантел Џефрис има повеќе професии – таа е актерка, модел, инфлуенсер, продуцент и ди џеј, но и понатаму е најпозната поради своите љубовни авантури со...
Еспресо Шоу биз

ОБОЖУВА ДА СЕ СОБЛЕКУВА: Жешката Русинка без милост ги провоцира мажите (ФОТО)

Слободен печат
Руската шампионка во карлинг Ана Сидорова е позната по фантастичните резултати на мразот, но не само по тоа… Оваа 28-годишна бринета зад себе има девет...
Еспресо Шоу биз

Селма Хаек со една фотографија ја заскокотка фантазијата на мажите (ФОТО)

Слободен печат
Прекрасната и атрактивна 53-годишна актерка Селма Хаек, која со својата појава буквално остава без здив, објави секси фотографијата на својот Инстаграм профил. Инаку, бидејќи вчера...
Еспресо Секс

Овие работи мажите ги забележуваат на вас за време на сексот

Слободен печат
И додека се грижите околу маникирот, педикирот и мејкапот, на мажите внимание им одвлекуваат некои сосема други работи. Нормално, физичкиот изглед е тој кој на...
Жена Магазин

11 работи кои жените сакаат мажите да ги знаат и да престанат да се однесуваат како идиоти!

Слободен печат
Од некои само на нив познати причини, кога станува збор за љубовните односи, мажите често ги доживуваат жените како некои мистични, целосно несфатливи суштества. Но,...
Еспресо Шоу биз

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Слободен печат
Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм. Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни...
Жена Магазин

Таа е ДОКТОРКА, од нејзините мускули мажите ДОБИВААТ ВРТОГЛАВИЦА, а сега им го СКРШИ И СРЦЕТО (ФОТО)

Слободен печат
Обожавателите ја нарекуваат Чун Ли, според ликот од култната борбена игра „Street Fighter”. Судејќи според фотографиите кои ги постави на Инстаграм, докторката Јуан Херонг е...