25.8 C
Скопје

Tag : нејзиното

Хроника

Шпанец ја убил својата мајка и го изел нејзиното тело

Горан Наумовски
Во Шпанија се води судски процес за маж кој ја убил својата мајка, а потоа и го изел нејзиното тело. Алберто Санчез Гомез беше уапсен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган нема да се појави на погребот на принцот Филип: Еве која е причината за нејзиното отсуство!

Слободен печат
Денес во Велика Британија знамињата се спуштени на половина копје, во знак на жалост поради смртта на принцот Филип, кој почина вчера на 99-годишна возраст....
Регион

Родители од пеколот: Ја измачувалe ќерката, а нејзиното бебе го фрлиле

Горан Наумовски
Белградската полиција во населбата Чукарица ги уапси С.М. (47) и Н.М. (56) под сомнение за  семејно насилство. Тинејџерка се породила во барака во населбата, а...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бритни ја загуби битката: Судот го одби нејзиното барање

Слободен печат
Американскиот суд го одби барањето на Бритни Спирс нејзиниот татко да се отстрани од позицијата нејзин старател. Џејми Спирс е законски старател на својата ќерка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кралицата Елизабета видно ослабена – Луѓето стравуваат за нејзиното здравје! (ФОТО)

Слободен печат
Иако со своето најново појавување во јавноста ги демантираше гласините за лошата здравствена состојба, експертите сепак се загрижени. Откако кралицата Елизабета се појави во јавноста...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Не ми е потребен магионичар ниту волшебник, сакам хемија – Цеца откри како мажите може да го освојат нејзиното срце!

Слободен печат
– Не ми е потребен магионичар или волшебник, потребен ми е некој што може да ја разбуди таа хемија меѓу нас, вели фолк sвездата Фолк...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селма Хаек со сопругот одмара во Грција – Нејзиното тело нема да ви дозволи да поверувате дека таа има 53 години (ФОТО)

Слободен печат
Селма Хаек и нејзиниот сопруг Хенри Пиналт оваа година решиле да уживаат во Грција… Холивудската актерка Селма Хаек оваа година на одмор решила да се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мадона го смени својот личен опис, на нејзиното лице веќе ништо не е природно: За оваа фотографија зборуваат сите! (ФОТО)

Слободен печат
Кралицата на поп музиката претерала со ботоксот… Кралицата на поп музиката наполни 62 години, но никој во нејзината околина не смее ниту да спомне дека...
Живот Магазин Магазин слајдер Храна

Кралицата на италијанската кујна: Како настанало нејзиното височество – ПИЦАТА

Слободен печат
Пицата е јадење кое го сакаат сите генерации. Не е ни чудно, кога знаеме дека пицата брзо и едноставно се прави, брзо заситува, може да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Аријана Гранде никогаш не била волку провокативна – Нејзиното жешко издание го запали интернетот! (ФОТО)

Слободен печат
Аријана Гранде (26) ги изненади следбениците на социјалните мрежи кога направи низа провокативни селфи фотографии, со што предизвика лавина коментари. Американската поп ѕвезда се фотографираше...