Tag : сакам

Магазин Магазин слајдер Сцена

Не ми е потребен магионичар ниту волшебник, сакам хемија – Цеца откри како мажите може да го освојат нејзиното срце!

Слободен печат
– Не ми е потребен магионичар или волшебник, потребен ми е некој што може да ја разбуди таа хемија меѓу нас, вели фолк sвездата Фолк...
Ви Препорачуваме Забава Магазин Магазин слајдер

Хрватот Иван направил базен во приколката од камионот – „Сакам сите да дојдат, заедно да се забавуваме“ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Во дворот на семејството Вукоје од Хрватска овие денови навистина е весело. Иван Вукоје се сетил еден од своите девет камиони, кои ги има заедно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Те сакам и го сакам животот кој заедно го живееме“ – Ренди Гербер и Синди Крафорд прославија 22-годишнина од бракот (ФОТО)

Слободен печат
Поранешната светски позната манекенка Синди Крафорд ја прослави 22-годишнината од бракот со партнерот Ренди Гербер со кој има две деца. – Среќна годишнина. Пред точно...
Жена Магазин

Со една реченица го ЗАПАЛИ ТВИТЕР: Наполнив 46 години и сакам ТЕТОВАЖА, но маж ми МИ СЕ ЗАКАНИ!

Слободен печат
Велат дека во животот никогаш не е доцна да бидете она што сакате да бидете или да го направите она што сакате. Можеби некои нема...
Еспресо Шоу биз

Јелена Карлеуша во СЕКСИ ИЗДАНИЕ брутално искрена: Те сакам мамо, НЕ МИ МОЖАТ НИШТО! (ФОТО)

Слободен печат
Оваа година не беше најсреќната за Јелена Карлеуша. Таа беше мета на напади на многу медиуми поради наводна афера со фудбалерот Огнен Врањеш, а пред...
Еспресо Шоу биз

Бремената Ешли се снимала потполно гола: Се обидувам да го сакам своето тело (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Плус сајз манекенката Ешли Грем кон средината на август откри дека го чека првото дете. Веста ја сподели на 9-годишнината од брак со сопругот Џастин...
Вести Македонија

Превентивна програма за ХИВ на Министерството за здравство, во Младинскиот центар „Сакам да знам“ – Водно

Слободен печат
Преку Превентивната програма за ХИВ на Министерството за здравство, во Младинскиот центар „Сакам да знам“ – Водно, се обезбедуваат бесплатни услуги од дерматолог, гинеколог, психолог...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Џастин Бибер го предизвика Том Круз, Мекгрегор ќе ја организира борбата (ФОТО)

Слободен печат
Музичката ѕвезда Џастин Бибер (25) го предизвика актерот Том Круз (56) да се бори со него во УФЦ меч. Канадскиот пејач се огласи на Твитер...
Еспресо Шоу биз

Познатата актерка го посети Асанж во затвор „Јас го сакам, тој е добар човек“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Американската актерка Памела Андерсон, по посетата на Асанж изјавила дека основачот на Викиликс нема фер третман и дека не заслужува да биде во затвор со...