Напиток од 3 магични состојки кој ќе ви подари рамен стомак - Слободен печат

Напиток од 3 магични состојки кој ќе ви подари рамен стомак

Ако вашата цел е конечно да се ослободите од вишокот масни наслаги на стомакот пробајте го овој едноставен напиток…

Потребно ви е:

– лажица мед

– 2 лажици јаболков оцет

– 1 шолјичка свежо цеден сок од грејпфрут

Сите состојки ставете ги во блендер и мешајте.

Напитокот консумирајте го пред ручекот или вечерата во текот на седум дена, а потоа направете пауза од седум дена. Доколку е потребно, третманот можете да го повторите.

Овој напиток делува така што го отстранува вишокот масти и водата од телото. Истовремено ја подобрува функцијата на мозокот, видот и помнењето.

Прочитај повеќе

Емили Ратајковски со провокативни фотографии во пар (ФОТО)

Слободен печат

Од плакарот на Анита: Фејк шуи

Анита Митровска

Најарогантни хороскопски знаци!

Слободен печат

Меган и Хари регистрирале фирма за чорапи, дуксери, моливи…

Слободен печат

Што открива бојата што ја носите за вас?

Слободен печат

Сакате тестенини? Дали ве дебелеат? Имаме добра вест!

Слободен печат

Остави Коментар

11 + nineteen =

Прочитај повеќе

Хороскоп за 23 јануари – Еве што ве очекува овој четврток!

Слободен печат

Виц на денот: Развод

Слободен печат

Рецепт за палачинки без брашно

Слободен печат

Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Најнов изум на технолошкиот гигант: „Невидливата“ тастатура на Самсунг

Слободен печат

Разговор со Јана Коцевска: Вистинските хероини се непретенциозни и „невидливи“

Јасмина Кантарџиева Димков