Tag : подари

Еспресо Шоу биз

Раперката на мажот за роденден му подари стриптиз и половина милион долари во кеш (ВИДЕО)

Слободен печат
Американската раперка Карди Би одлучи на својот сопруг Офсет да му приреди роденденска забава која ќе ја памети цел живот. И успеа во тоа! Алкохол...
Жена Магазин

„ДАЛИ БОГ Е ЖЕНА?“ – Го замолив Господ да ми подари еден пар неискинати чевли…

Слободен печат
Десетгодишно момче стоело на улица пред излогот на продавницата за чевли. Од целосно валканите и искинати патики кои ги имал на себе се гледале босите...
Здравје Магазин

Само една чаша од овој напиток ќе ви подари енергија за целиот ден (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Овој напиток е идеална замена за секој оброк кој досега сте го појадувале. Да подготвите супер здрав и интересен пијалок без да потрошите многу пари...
Здравје Магазин

Напиток од 3 магични состојки кој ќе ви подари рамен стомак

Слободен печат
Ако вашата цел е конечно да се ослободите од вишокот масни наслаги на стомакот пробајте го овој едноставен напиток… Потребно ви е: – лажица мед...
Еспресо Шоу биз

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Слободен печат
Неодамна се преселија надвор од Лондон, но сега и овде ќе можат да се чувствуваат како во свој дом. Принцот Хари и Меган Маркл неодамна...