28.8 C
Скопје

Tag : стомак

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Каде исчезна трудничкиот стомак на Меган Маркл: На најновото видео, Меган повеќе не е бремена?

Слободен печат
Хари го најавува својот најнов проект, а Меган го следи. Но тука нешто е чудно. Овој пат Меган нема труднички стомак, иако би требало да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО+ВИДЕО: Славниот јутјубер шокираше позирајќи гол со труднички стомак

Слободен печат
Мегапопуларниот јутубер Џејмс Чарлс збуни милиони свои следбеници со фотографија на која позира гол со труднички стомак. Фотографијата им се допадна на повеќе од три...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Каде исчезна извајаното торзо на Леонардо Дикаприо? За малку ќе ги „изгубеше“ и шорцевите

Слободен Печат
Папарацо фотографите се изнасликаа. Леонардо Дикаприо ужива на плажа во Малибу, каде што се забавуваше во добро друштво. Во пресрет на неговиот 46-ти роденден, американскиот...
Вести Македонија Слајдер

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО: Успешно оперирана циста на матка тешка 90 килограми – хирурзите од ГАК и го спасија животот на 45-годишна жена

Слободен печат
Во Клиниката за гинекологија и акушерство денеска дошла 45-годишна жена во тешка здравствена состојба, на која и извадиле 90 килограми циста од стомакот, пренесува Канал5....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина се соблече во бикини и порача: Поддршка за сите нас што го вовлекуваме стомакот кога влегуваме во вода! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Северина Којиќ ги почести своите обожаватели со нова фотографија во бикини. Хрватската музичка ѕвезда покажа каква линија има, а истовремено упати и апел....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Легендарниот „Роки“ изненади со имиџот: Сталоне малку се запуштил, пуштил стомак и брада (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Силвестер Сталоне одмара со семејството во Малибу… Легендарниот акционен актер Силвестер Сталоне е сликан на плажата во Малибу заедно со семејството, а она што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џиџи Хадид објасни зошто го криеше трудничкиот стомак и конечно го покажа – Ќерката пристигнува во септември!

Слободен печат
Манекенката Џиџи Хадид за првпат го покажа трудничкиот стомак додека разговараше со своите следбеници на Инстаграм. „Ова е мојот стомак“, рече расположено манекенката и се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ниту цврстите гради без градник не успеаа да го тргнат вниманието од „изгужваниот“ стомак на Кејти Холмс! (ФОТО)

Васко Спасоски
Убавата Кејти Холмс (41) е одговорна кон себе и кон другите за време на пандемијата со коронавирусот, а тоа докажуваат и најновите фотографии на кои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Жено, навистина не е реално како изгледаш“: Познатата манекенка е мелем за очи! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата манекенка и ангел на Виктроија Сикрет, Изабел Гулар (35) докажала дека го има едно од најубавите тела во светот на манекенството. Тоа го докажа...
Здравје Магазин Магазин слајдер

Стопете го стомакот за две недели: Почнувајте го секое утро со оваа напивка!

Васко Спасоски
Комбинацијата на овие состојки дава толку моќна напивка што ќе ги стопи сите масни наслаги што ги имате. Се пие секое утро на празен стомак,...