Tag : стомакот

Забава Магазин

Кучето имаше „проблеми со стомакот“, а рекацијата на мачката е хит! (ВИДЕО)

Слободен печат
На интернет се појави видео на кое главни актери се едно куче кое имало проблеми со стомакот и мачка која не останала имуна на неговите...
Здравје Магазин

Доколку вашето дете покажува дека го боли стомакот во ПРЕДЕЛОТ НА ПАПОКОТ, веднаш водете го на доктор!

Слободен печат
Родителите на едно дете од Србија биле затекнати од ненадејната смрт на едно и пол годишниот син Стеван Н. кој починал во својот дом. Како...
Здравје Магазин

Народен лек за проблеми со стомакот и нервозни црева (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Оваа лековита чајна мешавина со мелено ленено семе ќе ги намали проблемите со стомакот и нервозните црева. Состојки: – 100 гр мелено ленено семе –...
Еспресо Шоу биз

Фановите убедени дека Бијонсе повторно е бремена (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Бијонсе на својот Инстаграм објави неколку фотографии кои бројните фанови ги наведоа да размислуваат. Имено, сите се речиси убедени дека оваа ѕвезда повторно е...
Здравје Магазин

Напиток од 3 магични состојки кој ќе ви подари рамен стомак

Слободен печат
Ако вашата цел е конечно да се ослободите од вишокот масни наслаги на стомакот пробајте го овој едноставен напиток… Потребно ви е: – лажица мед...