27.8 C
Скопје

ФОТО | Провокативни кадри: Карлеуша покажа зошто има толку следбеници на Инстаграм

Српската поп ѕвезда Јелена Карлеуша реши уште еднаш да покаже зошто ја следат дури 2,4 милиони корисници на социјалната мрежа Инстаграм откако ги израдува следбениците со заводлива фотографија, во нејзин стил.

Карлеуша позира во неверојатно смела поза, односно ја подига маицата со прстите, такашто градите можат да се видат до половина, а панталоните и се спуштени под колкот.

Меѓу градите и колковите таа носи појас кој дополнително ја истакнува нејзината половина, па воопошто не изненадува што фотката од овој кадар наиде на воодушевување од следбениците, по што веднаш следеа коментарите и лајковите…

Погледнете како изгледа:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)


„Нерелно добра си“, „Убедливо најзгодна“, „Колку зрачиш, лавица“, „Вистинска бомба“, гласат само некои од бројните коментари од „армијата“ фанови на ЈК.

Ваквите објави не се реткост, Карлеуша навистина има смелост да покаже нешто повеќе…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Поврзани вести

ФОТО | Вистинско уживање! Се кандисавме за Охрид, бендисавме и топло препорачуваме: Кај Маја и Душица на домашни специјалитети од кои ќе ви се отворат сите чакри

Јасмина Кантарџиева Димков

Лана Бариќ – актерка, режисерка и сценарист: Имав потреба да раскажам приказна за една од нас, за жена што има своја борба што речиси никој не ја гледа

Елена Копртла

Дејвид Гета ги продаде своите песни за повеќе од 100 милиони долари

Слободен Печат

Конечно Јужниот океан го доби официјалното признание како петтиот земјин океан

Слободен Печат

ФОТО: Барате викенд уживанција? Во Барово гостите спијат во вински буриња, гушнати со природата

Ј.К.Д.

Славко Штимац заврши во болница поради компликации поврзани со ковид-19

Слободен Печат

Остави Коментар