ФОТО | Провокативни кадри: Карлеуша покажа зошто има толку следбеници на Инстаграм

Фото: Инстаграм

Српската поп ѕвезда Јелена Карлеуша реши уште еднаш да покаже зошто ја следат дури 2,4 милиони корисници на социјалната мрежа Инстаграм откако ги израдува следбениците со заводлива фотографија, во нејзин стил.

Карлеуша позира во неверојатно смела поза, односно ја подига маицата со прстите, такашто градите можат да се видат до половина, а панталоните и се спуштени под колкот.

Меѓу градите и колковите таа носи појас кој дополнително ја истакнува нејзината половина, па воопошто не изненадува што фотката од овој кадар наиде на воодушевување од следбениците, по што веднаш следеа коментарите и лајковите…

Погледнете како изгледа:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)


„Нерелно добра си“, „Убедливо најзгодна“, „Колку зрачиш, лавица“, „Вистинска бомба“, гласат само некои од бројните коментари од „армијата“ фанови на ЈК.

Ваквите објави не се реткост, Карлеуша навистина има смелост да покаже нешто повеќе…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Видео на денот