25.8 C
Скопје

Tag : јелена

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Провокативни кадри: Карлеуша покажа зошто има толку следбеници на Инстаграм

Слободен печат
Српската поп ѕвезда Јелена Карлеуша реши уште еднаш да покаже зошто ја следат дури 2,4 милиони корисници на социјалната мрежа Инстаграм откако ги израдува следбениците...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карлеуша има нови усни и тоа „руски“! Погледнете ги првите фотографии по корекцијата…

Слободен печат
Врз основа на споделените фотографии на Инстаграм, Јелена е презадоволна од интервенцијата која ја направила… Одамна е познато дека српската поп пејачка Јелена Карлеуша инвестира...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Јелена Карлеуша ја обвини Кардашијан дека и го украла дизајнот: „Барем потпиши ме или прашај ме за соработка!“

Слободен печат
Српската пејачка Јелена Карлеуша на Инстаграм ја повика Ким Кардашијан и ја обвини дека го ископирала нејзиниот стајлинг. Имено, таа тврди дека нејзиниот дизајнер го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Зимски лудории на Јелена и Новак Ѓоковиќ

Слободен Печат
Најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ, реши да паузира по напорната сезона, па во моментов одмара во Дивчибаре. Сепак, никогаш нема комплетен одмор за него,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Јованова – Тресеше како да нема крај и како да ќе нема утре!

Денес Хрватска беше погодена од низа земјотреси кои нанесоа големи штети во одделни градови и региони. Во најсилниот земјотрес со јачина од 6,2 степени многу...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Јелена Ѓоковиќ со прекрасна фотографија на Инстаграм – Деца, овде мама и тато се венчаа…

Слободен печат
Јелена Џоковиќ на својот Инстаграм профил сподели една прекрасна фотографија од едно посебно место за неа и Новак. Еден од најдобар тенисер Новак Џоковиќ и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша: Јас сум преубава без шминка (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Јелена Карлеуша е позната по својот остар јазик и по искрените и брутални изјави, па така таа е често мета на разни коментари, како...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѓоковиќ попушти и ѝ дозволи на Јелена да му ја „среди“ фризурата (ВИДЕО)

Слободен печат
Сопругата на еден од најдобрите тенисери Новак Ѓоковиќ, Јелена Ѓоковиќ, на својот Инстаграм профил објави видео во кое се пофали дека во карантинот совладала уште...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Далибор Петко го копираше аутфитот на Јелена Карлеуша – Луѓето „умираат“ од смеење (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот хрватски радио и ТВ водител Далибор Петко не се досадува ниту во присилната изолација. Тоа досега безброј пати го потврди, а доколку го следите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша ја разреши мистеријата за коронавирусот: Според неа ова е ГЛАВНАТА ПРИЧИНА за ширење на болеста!

Слободен печат
Многумина не би се сложиле… Пејачката Јелена Карлеуша, како што е познато, е голем борец за правата на животните и таа е веган. Таа често...