• провокативни

ФОТО | Провокативни кадри: Карлеуша покажа зошто има толку следбеници на Инстаграм

Српската поп ѕвезда Јелена Карлеуша реши уште еднаш да покаже зошто ја следат дури 2,4 милиони корисници на социјалната мрежа Инстаграм откако ги израдува следбениците со заводлива фотографија, во нејзин стил. Карлеуша позира во неверојатно смела поза, односно ја подига маицата со прстите, такашто градите можат да се видат до половина, а панталоните и се спуштени …

ФОТО | Провокативни кадри: Карлеуша покажа зошто има толку следбеници на Инстаграм Read More »