Згодни и самоуверени: 20 најпровокативни изданија на славните за 2019 година (ФОТО)

2019 година е речиси зад нас, а со неа и некои од најсекси изданијата со кои славните дами заблескаа на црвениот тепих.

Во продолжение погледнете 20 изданија од славните лица кои низ изминатите 12 месеци дефилираа со своите беспрекорни тела и провокативни комбинации.

Ким Кардашијан Вест

Кендал Џенер

Profimedia
profimedia

Ријана

profimedia

Кејт Бекинсејл

Зендаја

Profimedia

Емили Ратајковски

profimedia

Хајли Бибер

profimedia

Џенифер Лопез

profimedia
profimedia

Ема Робертс

profimedia

Маргот Роби

profimedia

Наоми Кемпбел

profimedia

Емилиа Кларк

profimedia

Нормани

profimedia

Бела Хадид

profimedia

Пријанка Чопра Џонс

profimedia

Ирина Шајк

profimedia
Прочитајте и...  Безвременска елеганција - Есенски мантили во режија на Џенифер Лопез (ФОТО)

Поврзани вести

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Поврзани вести

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат