• славните

Дали ова е новиот пар меѓу славните? Светските медиуми не престануваат да пишуваат за врската меѓу Канје Вест и Ирина Шајк

Раперот Канје Вест по разводот од Ким Кардашијан наводно се гледа со манекенката Ирина Шајк, пишува „Deux Moi“. „Deux Moi“ повеќе пати беше во право кога станува збор за новите романси на јавната сцена, а сега пишуваат дека наводно Канје по разводот со Ким Кардашијан пронашол утеха во убавата Русинка. „Канје Вест тајно се наоѓа со …

Дали ова е новиот пар меѓу славните? Светските медиуми не престануваат да пишуваат за врската меѓу Канје Вест и Ирина Шајк Read More »