Tag : беспрекорни

Еспресо Шоу биз

Згодни и самоуверени: 20 најпровокативни изданија на славните за 2019 година (ФОТО)

Слободен печат
2019 година е речиси зад нас, а со неа и некои од најсекси изданијата со кои славните дами заблескаа на црвениот тепих. Во продолжение погледнете...
Еспресо Жена Магазин Мода

Ева Лонгорија како модна инспирација: Фустани на кои ќе неможете да им одолеете (ФОТО)

Слободен печат
Една од најатрактивните жени во светот освен со изгледот, секојдневно не освојува и со својот стил на облекување. Фустаните кои ги носеше во последно време,...