Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Мажите веќе подзинаа, а да признаеме подзинавме и ние...

Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм.

Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни фотки од кои навистина.

Позираше целосно гола, само со очила за сонце, и нормално пената од купката во која таа уживаше.

Мажите веќе подзинаа, а да признаеме подзинавме и ние…

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close