Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

инстаграм

Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм.

Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни фотки од кои навистина.

Позираше целосно гола, само со очила за сонце, и нормално пената од купката во која таа уживаше.

Мажите веќе подзинаа, а да признаеме подзинавме и ние…

 

 

Видео на денот