• фотки

Со дрон го снимале 14-месечниот Арчи – Хари и Меган ги тужат медиумите поради папарацо фотографии

Војводата и војвотката од Сасекс, Хари и Меган, поднеле тужба во САД против неименуван фотограф што наводно се обидувал да го снима и да го фотографира нивниот 14-месечен син Арчи. Тужбата е против фотограф што наводно без дозвола да го направи тоа, правел фотографии и снимки од Арчи, во периодот кога семејството престојувало во изолација …

Со дрон го снимале 14-месечниот Арчи – Хари и Меган ги тужат медиумите поради папарацо фотографии Read More »