Tag : фотки

Забава Магазин

Памела Андерсон објави фотка со 22 години постариот сопруг (ФОТО)

Слободен печат
52. годишната зајачица на Плејбој и актерка и 74. годишниот филмски продуцент наводно се венчале во Малибу, а на церемонијата биле и нивните деца. Петерс...
Забава Магазин

ПЛАТА ОД СОНИШТАТА: Модерен милионер бара фотограф кој ќе му прави совршени фотки за на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Доколку сте млади, згодни и милионери што повеќе би можеле да посакате? Па, фотограф кој постојано би работел со вас во ваша корист. Некој кој...
Еспресо Шоу биз

Лиз Харли во шестата деценија изгледа „како авион“, а тоа можете да го видите на нејзините нови фотки во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) и во својата шеста деценија има со што да се пофали. Имено, холивудската ѕвезда по којзнае по кој пат...
Еспресо Шоу биз

Мишел Фајфер објави фотки без шминка, фановите воодушевени (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Мишел Фајфер по повод Денот на благодарноста на Инстаграм сподели форографијата без ниту грам шминка па така на своите обожаватели им го покажа својот...
Еспресо Жена Магазин Шоу биз

Најубавата Југословенка и денес е ЖЕНА ИПОЛ – Поради голите фотки не успеа да биде Мис на светот! (ФОТО)

Слободен печат
Бернарда Маровт беше прогласена за најубава мисица на поранешна Југославија, а иако поради разголените фотки остана без титулата Мис на светот, нејзината убавина до денес...
Еспресо Шоу биз

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Слободен печат
Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм. Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни...
Еспресо Шоу биз

Мелани Грифит ги шокираше фановите: На 63 години објави селфи во градник и гаќички (ФОТО)

Слободен печат
Инстаграм стана место на кое се повеќе се појавуваат и ѕвездите од постарата гарда, како Џенифер Анистон која буквално го сруши, но еве ја и...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Една од „поскапите“ фотки: Средбата на Шварценегер и Џеки Чен го запали интернетот (ФОТО)

Слободен печат
За само еден ден собраа повеќе од милион лајкови и море од коментари на Инстаграм. Арнолд Шварценегер ги запали социјалните мрежи со само еден потег,...
Еспресо Шоу биз

Тело од половина милион долари: Жената Барби објави голи фотки (ФОТО)

Слободен печат
Нанет Хамонд, попозната како жената Барби, по повод својот 46 роденден објави фотографија која предизвика бура од коментари. Таа, имено, за роденденот се одлучи да...
Еспресо Шоу биз

Хејли и Џастин Бибер ГИ ЗАПАЛИЈА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ со сексипилни фотки (ФОТО)

Слободен печат
Хејли и Џастин Бибер ја открија новата линија за долна облека на Келвин Клајн само неколку дена по нивната гламурозна свадбена церемонија. View this post...