Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Ако денеска имате проблеми со интернет конекцијата, да знаете дека тоа е поради новите фотографии кои на Инстаграм ги објави познатата пејачка Антониа Гиговска..

Буквално социјалните мрежи екслодираа во нашата земја, со оглед на тоа колку жешки фотки сподели познатата пејачка.

Антониа позира во минијатурни бикини во тиркизна боја, кои да бидеме искрени, прекрасно и стојат..

За кратко време фотографиите доби стотина коментари и илјадници лајкови..

Погледнете:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Гитарата на Џими Хендрикс продадена на аукција за 216.000 долари

Прочитај повеќе

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат

Наум Петрески улови крап голем скоро колку него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Крајот на кралот на комедијата: Вака изгледале последните денови на Робин Вилијамс (ВИДЕО)

Слободен печат

Гитарата на Џими Хендрикс продадена на аукција за 216.000 долари

Слободен печат

Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со години ја криеја од јавноста – Ќерката на Моника Белучи „се заканува“ да биде поголема убавица и од мајка си! (ФОТО)

Слободен печат

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Слободен печат