Tag : жешки

Еспресо Шоу биз

Северина стегната во корсет со чипка и жешки гаќички ги збудали пријателите (ФОТО)

Слободен печат
Северина со полна пареа се подготвува за нова турнеја, а меѓу останатото ја најави и со заводлива фотка на која позира стегната во црн корсет...
Еспресо Шоу биз

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Слободен печат
Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм. Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни...
Вести Ви Препорачуваме Скопје

Скопје и околината може да очекува двојно повеќе жешки денови до 2065 година

МИА Агенција
Скопје летово беше во портокалова фаза, а термометрите покажуваа и до 45 Целзиусови степени. Ефектите од глобалното затоплување веќе се реалност и се случуваат, а...
Еспресо Жена Магазин Мода

Ќе го обожавате: Ова е водечкиот летен тренд кога станува збор за џинсот! (ФОТО)

Слободен печат
Токму ова парче тексас е она што ви е потребно за ова лето… Конечно дојде ред и џинсот да ја заземе водечката улога во светот...
Еспресо Шоу биз

И пречи што во Сплит нема лифтови: Плус сајз модел со жешки фотки од Хрватска (ФОТО)

Слободен печат
Популарната новозеландска инфлуенсерка и плус сајз манекенка Рили Хемсон ужива во Хрватска. На Инстаграм, каде ја следат 150.000 луѓе, редовно објавува како ужива на плажите...