Ќе го обожавате: Ова е водечкиот летен тренд кога станува збор за џинсот! (ФОТО)

Токму ова парче тексас е она што ви е потребно за ова лето…

Конечно дојде ред и џинсот да ја заземе водечката улога во светот на модата. Бермудите се повторно прв избор на сите стилизирани жени, а ќе ве израдува и фактот дека можете, комотно, да ги носите и на рбаота.

Многу се удобни и многу пријатни кога настапуваат жешките летни денови, а нивната должина дозволува да се комбинираат на многу начини, па дури се погодни и за одење на работа.

Во нив ќе изгледате апсолутно шик. Лесно се комбинираат со речиси се.

Погледнете…

View this post on Instagram

Lil bro called he wants his shorts back

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere) on

Прочитајте и...  Џенифер Анистон го прогонува и шпионира поранешниот сопруг

Прочитај повеќе

Лепа Брена и Боба заминаа за Монако – Во приватниот авион уживаа во прекрасниот поглед и луксузното вино (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Како да пиеш пиво кога носиш маска: Генијален трик кој ќе се користи и во нашата земја! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Раперот Раста ја подбрал поранешната сопруга Ана Николиќ: Мајка си, не смееш да ги затвораш кафеаните! (ФОТО)

Васко Спасоски

ШОК ЗАБРАНИ – Новиот правилник за однесување на грчките плажи целосно ќе го промени начинот на кој летувавме досега

Слободен печат

Игор по Инстаграм драмата објави фотка со Северина: Ова е љубов која не се мери со лајкови (ФОТО)

Слободен печат

Лила Филиповска објави чудна фотографија на Инстаграм, па и порачаа: Избричи си ги рацете! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се заканија со тужба од 10 милиони – Телохранителот на најпознатиот брачен пар изнесе приватни детали во јавноста, страстите не се смируваат

Слободен печат

Тамара Тодевска славеше роденден: Погледнете колку години наполни! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Те сакам и го сакам животот кој заедно го живееме“ – Ренди Гербер и Синди Крафорд прославија 22-годишнина од бракот (ФОТО)

Слободен печат

Цеца против Карлеуша на суд: Јас дојдов, таа не, да не се развлекува веќе ова! (ФОТО)

Васко Спасоски

Лепа Брена: Фотографија која ми буди чувства, татко ми Абид – мојата најголема поддршка (ФОТО)

Слободен печат

На Џамбазов му се погоди: Додека тој пее, неговата девојка Илина бруси со брусалица облечена во секси чорапи (ВИДЕО)

Васко Спасоски