Ќе го обожавате: Ова е водечкиот летен тренд кога станува збор за џинсот! (ФОТО)

профимедиа

Токму ова парче тексас е она што ви е потребно за ова лето…

Конечно дојде ред и џинсот да ја заземе водечката улога во светот на модата. Бермудите се повторно прв избор на сите стилизирани жени, а ќе ве израдува и фактот дека можете, комотно, да ги носите и на рбаота.

Многу се удобни и многу пријатни кога настапуваат жешките летни денови, а нивната должина дозволува да се комбинираат на многу начини, па дури се погодни и за одење на работа.

Во нив ќе изгледате апсолутно шик. Лесно се комбинираат со речиси се.

Погледнете…

View this post on Instagram

Lil bro called he wants his shorts back

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere) on

Видео на денот