Северина стегната во корсет со чипка и жешки гаќички ги збудали пријателите (ФОТО)

инстаграм

Северина со полна пареа се подготвува за нова турнеја, а меѓу останатото ја најави и со заводлива фотка на која позира стегната во црн корсет со чипкасти детали, жешки гаќички, мрежасти чорапи и штикли.

„Подготвена сум за шоу“, најави пејачката покрај фотката.

Во само половина час заработи повеќе од 6000 лајкови, а фановите во коментарите не штедеа на комплиментите.

„Северина – најубава од Бомбај до Берлин“, „Телооооо.“, „Прекрасна“, „Топ“ се нижеа како коментари.

Северина инаку пред почетокот на тунејата ја прекина соработката со својот долгогодишен стилист Петар Трбовиќ.

Видео на денот