12.8 C
Скопје

Tag : корсет

Еспресо Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Били Ајлиш со само една фотографија го „сруши“ интернетот

Слободен печат
Били Ајлиш се појави на насловната страница на најновото издание од магазинот „Vogue“ за британскиот пазар. Фотографијата која ја објави таа на Инстаграм буквално го...
Еспресо Шоу биз

Кристина Мандарина ги покажа градите во деколте од тантела (ФОТО)

Слободен печат
Кристина Мандарина одлучила да го поправи денот на своите пријатели на Инстаграм, па ги почести со три секси фотки. Најпознатата хрватска продавачка на мандарини на...
Еспресо Шоу биз

Северина стегната во корсет со чипка и жешки гаќички ги збудали пријателите (ФОТО)

Слободен печат
Северина со полна пареа се подготвува за нова турнеја, а меѓу останатото ја најави и со заводлива фотка на која позира стегната во црн корсет...