• подзинаа

Софија Вергара објави фотка од младоста, фановите подзинаа (ФОТО)

Софија Вергара има речиси 50 години, а се уште мами воздишки со својата појава. Оваа прекрасна латино актерка на својот Инстаграм профил објави фотографија од младоста на која позира топлес. На себе носи само танга бикини кои го истакнуваат задникот, а градите ги прекрила со рацете. View this post on Instagram #tbt Miami in the …

Софија Вергара објави фотка од младоста, фановите подзинаа (ФОТО) Read More »