Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм. Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни фотки од кои навистина. Позираше целосно гола, само со очила за сонце, и нормално пената од купката во која таа уживаше. Мажите веќе подзинаа, а да признаеме подзинавме и ние… …

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО) Read More »