Tag : толку

Магазин Магазин слајдер Сцена

Била толку убава што од кревет не станувала за помалку од 10.000 долари – Денес изгледа сосема поинаку (ФОТО)

Слободен печат
Канадската манекенка и еден од највлијателните супермодели на 90-те години, Линда Еванџелиста, е родена на 10 мај 1965 година и денес полни 55 години. Кога...
Здравје Магазин

Јадете лути пиперчиња, подолго ќе живеете!

Слободен печат
Научниците тврдат дека блокирањето на способноста на телото да чувствува болка го продолжува животниот век, а еден од начините да ја „исклучите“ болката е да...
Еспресо Мода

Колку посјајно толку подобро: Најубавите идеи за новогодишен маникир! (ФОТО)

Слободен печат
Без интересен маникир ниту еден стајлинг не е целосен… Дојде оној период од годината кога се е во знакот на светките и интересните декорации и веќе...
Еспресо Шоу биз

Толку е згодна што сите се вртеа по неа : Кендал Џенер во бикини од 150 евра (ФОТО)

Слободен печат
Супермоделот Кенад Џенер одмара на Мајами во друштво на својата сестра Кортни Кардашијан и најдобрата пријателка Бела Хадид. Кендал Џенер (24) изгледа неверојатно во бикините...
Забава Магазин

Младоженец ТОЛКУ СЕ НАПИЛ на сопствената свадба што сватовите МОРАЛЕ ДА ЈА СНИМАТ ОВАА СЦЕНА: Тештата седнала покрај него и ЦИРКУСОТ ЗАПОЧНАЛ (ВИДЕО)

Слободен печат
Еден младоженец толку се напил на својата венчавка, што напомош морала да пријде и тештата, а луѓето плачат од смеа поради оваа сцена. Се верува...
Еспресо Шоу биз

И после толку години љубов УСПЕВА ДА ЈА ВООДУШЕВИ: Еве што и подарил Боба на Брена за роденден (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Лепа Брена пред неколку денови го прослави 59-от роденден, а сега извор близок на семејството открива што по тој повод и подарил сопругот...
Забава Магазин

ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Погледнете го кучето кое толку убедливо „паѓа во несвест“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Ова е куче за кое слободно можеме да кажеме дека глуми подобро од една третина од холивудските актери. Кога мора да му се сечат ноктите,...
Еспресо Шоу биз

Мајка на три деца а изгледа толку добро – Погледнете ја Анабела во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката објави провокативни фотографии од својот одмор и доби бројни комплименти за изгледот. Анабела Атијас е мајка на три ќерки, но неспорно е дека одлично...
Еспресо Шоу биз

„Делуваш толку старо”: Фотографија од Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас предизвикала лавина од коментари (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот пар Кетрин Зета Џонс (49) и Мајкл Даглас (74) веќе 19 години се во складен брак, а секој слободен момент го користат да уживаат....
Ваш агол

Зошто инвеститорите оставаат толку ѓубре зад себе? (ФОТО)

Слободен печат
Граѓани од скопската населба Тафталиџе револтирани од односот на инвеститорите ни испратија неколку фотографии на кои јасно се гледа дека по изградба на зградата во...