-3 C
Скопје

Tag : покажа

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Селин Дион за празникот конечно ги покажа трите сина: Идентични пижами и џиновска елка

Слободен печат
Славната канадска пејачка ја помина Бадниковата вечер со своите три сина… Канадската пејачка и една од најдобрите музичарки во светот Селин Дион (52) објави навистина ретка фотографија со своите...
Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Не, ова не е Џенифер од времето на „Пријатели“ – Славната актерка на 51 годинa го покажа своето совршено тело!

Слободен печат
Холивудската миленичка стана заштитно лице на еден бренд кој се занимава со продажба на додатоци за исхрана… Американската актерка Џенифер Анистон (51) ја покажа својата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Ова е Каи – Актерката Нина Деан го покажа синчето!

Слободен печат
Македонската актерка Нина Деан на почетокот на месец мај се реализираше во улогата на мајка и на свет го донесе синот Каи. Актерката не е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Славниот актер кој боледува од тешка болест покажа како изгледа лекувањето во болница

Слободен печат
Актерот Џеф Бриџис откри неодамна на социјалните мрежи дека му е дијагностициран лимфом, а сега се јави од болница. „Сакам да им се заблагодарам на...
Жена Живот Магазин Магазин слајдер

Социјалните мрежи не се реалност: Не си создавајте комплекси – Инфлуенсерка покажа како точно девојките комплетно го менуваат изгледот (ВИДЕО)

Слободен печат
Емили Кларксон, ќерка на британскиот водител Џереми Кларксон и инфлуенсерка, често нагласува колку филтерите на Инстаграм можат да нарушат нечија самодоверба, а благодарение на својот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Борете се, и ова ќе помине“ – Славната актерка конечно ги покажа своите наследници и им испрати важна порака на сите деца (ФОТО)

Слободен печат
Славната актерка ретко со јавноста ги споделува деталите од приватниот живот, но сега реши да ги изненади своите следбеници со фотографија каква што не сме...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерот покажа дека знае и да танцува – Жан Клод Ван Дам доби главна улога како танчер (ВИДЕО)

Слободен печат
Во видеото за новиот сингл „Ultrareve“ на групата AaRON, главната улога ја игра славниот актер Жан-Клод Ван Дам. Овој видеоспот го режирала неговата ќерка Бјанка....
Жена Магазин Магазин слајдер

Вистинска доза на елеганција и стил: Кралицата Летиција покажа како изгледа совршениот стајлинг за жените во нивните 40-ти! (ФОТО)

Слободен печат
Кралицата Летиција уште еднаш им одржа лекција на сите… Кога станува збор за модата, на оваа кралица и нема рамен. Ова лето, кралицата Летиција не...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кардашијан со новите фотографии покажа дека со нејзиниот брак се е во ред (ФОТО)

Слободен печат
Раперот Канје Вест го прослави 43-от роденден, а по тој повод неговата сакана сопруга Ким Кардашијан пред целиот свет покажа колку тој и значи. Таа...
Забава Магазин Магазин слајдер

Истражувањето покажа: Луѓето родени на овој датум се најуспешни

Слободен печат
Сите ги сакаме родендените. Освен торта и подароци, тој ден е посебен и по тоа што цел ден го поминуваме славејќи, а според „Ocean Finance“...