20 C
Скопје

ФОТО | Кармен Електра јавно ги коментираше фотографиите на Јелена Карлеуша: Фановите во шок „Дали е возможно?“

Поп дивата Јелена Карлеуша одамна докажа дека привлекува големо внимание со својата појава, не само на Балканот, туку во целиот свет…

Тоа го докажа и со последната објава на социјалната мрежа Инстаграм која ја коментираше, ни помалку, ни повеќе, туку холивудската ѕвезда Кармен Електра.

Имено, Карлеуша објави фотографија од својот задник во минијатурен тексас шорц, а во морето од позитивни коментари се најде и оној на Електра.

„Совршенство“, напиша актерката, а Јелена и се заблагодари со емотикона срце.

Погледнете ги објавени фотографии на Јелана Карлеуша и пофалбите кои и пристигнаа од Кармен Електра…

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

 

Поврзани вести

ФОТО | Се вакцинираше актерката Џенифер Анистон: Јас сум привилегирана

Слободен печат

ВИДЕО | Готова за три минути: Апаратите за пица кои ги шокираа Италијаните

Слободен печат

ВИДЕО: Кортни Кокс ја исфрлила водителката од дома бидејќи била лоша цимерка

Слободен печат

ФОТО | Јелена Карлеуша ги замолчи оние кои не веруваат дека се вакцинирала: Јецо, те почитувам, но иглата никаде не ја гледам – Затоа што си слепа!

Слободен печат

Кралицата Елизабета никогаш не открива што сака најмногу да јаде: Има една многу добра причина за тоа!

Слободен печат

ВИДЕО | Новиот хит на „Coldplay“ прв го слушна астронаутот Томас Пескет: Концерт за една личност

Милена Ри

Остави Коментар