фотографиите Archives - Слободен печат

Tag : фотографиите

Еспресо Шоу биз

По пресметката со сопругот: Излегоа фотографии од славниот актер во болница кои ги шокираа сите (ФОТО)

Слободен печат
Славниот актер Џони Деп и Амбер Херд поминаа само 15 месеци заедно во бурен брак, кој го заокружија со грозен развод и карање преку медиумите....
Еспресо Шоу биз

Актерката на најпопуларната серија ги објави фотографиите од венчавката (ФОТО)

Слободен печат
Актерскиот пар Софи Тарнер и Џо Џонас објавија на Инстаграм фотографии од нивната втора  венчавка која се одржа во Франција. Актерката од една од најпопуларните...