Tag : јелена карлеуша

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Јелена Карлеуша повторно со провокативен стајлинг

Слободен Печат
Пејачката Јелена Карлеуша (42) е дел од жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ каде секоја недела го привлекува вниманието на јавноста со различни модни...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша конечно откри која е причината што Душко Тошиќ ја избриша од Инстаграм!

Слободен Печат
Разводот на Јелена Карлеуша – е еден од најбараните термини на „Гугл“. Пејачката и фудбалерот минатата година имаа бројни проблеми, но тоа не влијаеше значително...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Погледнете како се појави Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“! (ФОТО)

Слободен печат
Ниту оваа среда (7-ми октомври) Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ не дојде ништо помалку автентично облечена од минатиот пат. Снимките се објавени...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша ги објави најпровокативните фотки на Инстаграм досега! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Јелена Карлеуша ги сруши буквално социјалните мрежи со низа фотографии во минијатурен костим, во кој никој освен неа не би имал храброст да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ова се вика провокација: Јелена Карлеуша во проѕирен комбинзон на снимање! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ново снимање во студиото на „Гранд“ во Белград, значи и ново жешко издание на членката на жирикомисијата на „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша. Изминатите денови...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Јелена Карлеуша (42) вчера беше на снимање на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ во студиото на Гранд во белградската населба Кошутњак. Како и секогаш, ЈК...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Цеца Ражнатовиќ денеска беше на судење со Јелена Карлеуша со чанта од 2.300 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ остала доследна на елегантниот избор на облека, а особено кога се во прашање рочиштата. Така беше и денеска во Белград, кога познатата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Го прашаа Аца Лукас што мисли за кавгата помеѓу Цеца и Јелена, еве што одговори! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српскиот пејач Аца Лукас (52) е голем пријател со Цеца Ражнатовиќ, а како што изјавил, иако сега не е толку близок со Јелена Карлеуша, смета...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Не е за луѓе со слабо срце: Јелена Карлеуша во најпровокативно издание досега! (ФОТО)

Васко Спасоски
По седум месеци пауза, Јелена Карлеуша повторно настапуваше во српската престолнина. За овој перформанс ЈК се облече најпровокативно што можеше… Таа избрала светло зелен костим...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Не е се така како што изгледа: Погледнете иста фотографија на Карлеуша со филтер и без филтер! (ФОТО)

Васко Спасоски
Многу е помал бројот на корисниците на Инстаграм кои успеваат да му одолеат на искушението и не ги „шминкаат“ своите фотографии пред да ги споделат...