25.8 C
Скопје

Tag : Кармен Електра

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Кармен Електра јавно ги коментираше фотографиите на Јелена Карлеуша: Фановите во шок „Дали е возможно?“

Слободен печат
Поп дивата Јелена Карлеуша одамна докажа дека привлекува големо внимание со својата појава, не само на Балканот, туку во целиот свет… Тоа го докажа и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Сите ја обожававме секси „чуварката на плажа“ во деведесеттите: 30 години подоцна таа се уште изгледа неверојатно добро!

Слободен печат
Познатата актерка и 30 години подоцна е во топ форма и има тело на кое би му позавиделе голем број на помлади жени… Американската актерка,...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

По документарецот за Мајкл Џордан, на Кармен Електра рекордно ѝ скокна популарноста на Порнхаб

Слободен печат
Откако Кармен Електра се појави во документарниот филм „The Last Dance“, нејзините фанови очигледно сакаат да видат „повеќе материјал“, што придонесе за незапомнет интерес за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кармен Електра и Родман: Ноќ на страсти на паркетот на Чикаго Булс (ФОТО)

Слободен печат
Ѕвездата на „Baywatch“, Кармен Електра, меѓу останатото популарноста ја зголеми и со врската со кошаркарот Денис Родман. Родман беше член на Чикаго Булс, во периодот...
Кошарка Спорт

„Последниот танц“: Родман два дена имаше оргии во Лас Вегас, а потоа ги шокира сите на тренингот 

Слободен печат
Секогаш контроверзниот Денис Родман имаше голем удел во освојувањето на титулите на Чикаго булс, но во двете епизоди од „Последниот танц“ се гледа дека имал...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Каде е и зошто исчезна Кармен Електра, секс-симболот на 90-те (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски
Ако сте ја следеле по некоја случајност светската јавна сцена, нема шанса да не сте ја забележале Тара Патрфик, односно уметничкото име Кармен Електра. Американската...