ВИДЕО | Бакнеж што го шокираше светот: Емили Ратајковски и Хари Стајлс се новиот жежок пар!

Фото: Инстаграм/Профимедиа

Пејачот Хари Стајлс и моделот и актерка Емили Ратајковски се снимени како страсно се бакнуваат во Токио, Јапонија.

Пред извесно време, медиумите шпекулираа дека Емили е во врска со комичарот Пит Дејвидсон, додека беше потврдено дека Хари е во врска, но идентитетот на девојката не беше откриен. Барем не досега.

Видеото на кое Емили и Хари се бакнуваат без да трепнат пред случајните минувачи стана вирално, со преку три милиони прегледи во рок од 6 часа, а многумина се изненадени што тие двајца се пар.

 

Хари во моменот настапува во Јапонија како дел од неговата серија концерти наречена „Love On Tour“.

Во последниве месеци, Емили ја поврзуваа со комичарот Пит Дејвидсон, со Ерик Андре, како и со диџејот Орацио Рисп.

Емили Ратајковски / Фото: Instagram

Во септември минатата година таа поднесе барање за развод од филмскиот продуцент Себастијан Бер-МекКлард, со кој има син. Двојката се раздели во јули поради откако Емили обелодени дека 42-годишниот Себастијан бил „сериски измамник“.

Во меѓувреме, Хари Стајлс и актерката Оливија Вајлд (39) се разделија во ноември откако открија дека имаат „различни приоритети што ги развојуваат“.

ВИДЕО+ФОТО | Џенифер Анистон виде сè: На Хари Стајлс му пукнаа панталоните за време на концерт

Посреќна од кога било: Оливија Вајлд раскажа за интервју за „Vogue“, но без да го спомнува името на Хари Стајлс

ФОТО | Сега е официјално: Емили Ратајковски и Пит Дејвидсон на романтичен состанок во Њујорк

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот