8 C
Скопје

Tag : емили ратајковски

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Емили Ратајковски позира целосно гола: Се чувствувам како „Вини Пу“

Слободен Печат
Манекенката Емили Ратајковски ужива во последните моменти од бременоста. Таа, на својот инстаграм-профил сподели фотографија на која позира целосно гола признавајќи дека се чувствува како „Вини...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО| Емили Ратајковски ужива покрај нејзиниот базен: Повторно гордо го покажа трудничкото стомаче!

Слободен Печат
Емили Ратајковски позираше покрај базен и гордо ги покажа трудничкиот стомак и бујните облини од нејзината прва бременост. Една од најбараните модели во светот и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Прекрасната трудница Емили Ратајковски го покажа својот стомак во модерна комбинација!

Слободен Печат
Атрактивната Емили Ратајковски, која неодамна објави дека чека бебе, излезе на улиците на Лос Анџелес во трендовско издание во кое привлече внимание. Познатата 29-годишна убавица,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Манекенката Емили Ратајковски ги објави фотографиите од ноќта кога тврди дека била сексуално нападната (ФОТО)

Васко Спасоски
Светски познатата убавица, манекенката и модел Емили Ратајковски (29) деновиве е во фокус на јавноста откако го обвини фотографот Џонатан Ледер дека сексуално ја нападнал...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шокантна исповест на Емили Ратајковски: Ги почувствував неговите прсти како…

Слободен Печат
Американската манекенка и актерка Емили Ратајковски (29) го обвини фотографот Џонатан Ледер дека сексуално ја нападнал во 2012 година во неговиот дом во планинскиот регион...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Манекенката Емили Ратајковски повторно го „запали“ Инстаграм (ФОТО)

Слободен Печат
Моделот Емили Ратајковски постојано објавува провокативни фотографии на Инстаграм, а и овој пат не беше ништо помалку случајот. Таа како и многу други познати личности...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Манекенката Емили Ратајковски направи драстична промена: Карантинот влијаеше на одлуката! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Очигледно дека карантинот влијаеше и врз манекенката Емили Ратајковски, па таа одлучи да направи драстична промена со нејзината коса. Манекенката постојано е со кафена коса,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ќе го препознаете ова преслатко девојче кое денес полни 29 години и е една од најбараните манекенки? (ФОТО)

Слободен Печат
Светската јавност ја забележа пред 7 години во спотот кој во тоа време беше една од најпопуларните нумери – „Blurred Lines“ од Роберт Тик, а...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Емили му скокна на сопругот во раце, а тој едвај ги сокри интимните делови! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската манекенка со потекло од Полска, Емили Ратајковски (28) честопати позира во бикини или е речиси скроз гола на социјалните мрежи. Таа и овојпат објави...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата манекенка го фати како гледа во нејзиниот задник! (ФОТО)

Васко Спасоски
Обожавателите на британската моделка и актерка Емили Ратајковски добро знаат дека апсолутно го обожава своето куче Коломбо, кое го доби минатата година од сопругот. Тој...