• манекенка

Никогаш не е доцна: Манекенка на 57- годишна возраст го освојува светот

Актерка, претприемачка и модел која живее во Калифорнија и ги крши сите предрасуди поврзани со годините. Кејти за првпат излезе на модната писта на 57-годишна возраст и стана инспирација за жените ширум светот.   View this post on Instagram   A post shared by Kathy Jacobs Actress/Model (@ageisbeauty) Џејкобс има 57 години и е висока …

Никогаш не е доцна: Манекенка на 57- годишна возраст го освојува светот Read More »