• хари стајлс

Инцидент на концерт на Хари Стајлс во Глазгов: Обожавател паднал од трибините во публиката

На синоќешниот концерт на Хари Стајлс во Глазгов, Шкотска се случила трагедија откако еден обожавател паднал од горната трибина во публиката, пренесуваат странските медиуми.   View this post on Instagram   A post shared by Harry’s House (@goldxharry) Инцидентот се случил околу 22:15 часот додека поранешната ѕвезда на „One Direction“ настапувал на градскиот стадион Ајброкс. …

Инцидент на концерт на Хари Стајлс во Глазгов: Обожавател паднал од трибините во публиката Read More »