„Таа мисли дека е една од браќата“ – Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит го менува полот?

Семејството секогаш ја подржувало и и дозволувало да се изрази на саканиот начин…

Шајло Џоли-Пит е најстарото биолошко дете на Анџелина Џоли и Бред Пит, но можеби и најспецифичното. Имено, како што се пишува, таа уште од малечка сака да ја нарекуваат со машки имиња, Питер или Џон, со што нејзиното семејство во целост се сложило. Секогаш ја подржувале максимално и и дозволувале да се изрази на сопствен начин, од фризурата, до гардеробата и сите лични избори.

Анџелина Џоли за „Vanity Fair” раскажа дека Шајло сака да биде момче, дека се облекува како момче, па дека и поради тоа и ја скратиле косата.

„Таа мисли дека е една од браќата“, нагласи актерката.

Прочитајте и...  Модното парче кое никогаш не заминува од мода: Најдобрите модели на малиот црн фустан! (ФОТО)

Кога наполнила 11 години, како што велат извори блиски до семејството, таа посетила експерт кој и дал хормонска терапија и советување, а тоа би требало, наводно, да и помогне во тоа таа навистина да стане момче.

Шајло пред неколку дена наполни 14 години.

Прочитај повеќе

Манекенката Накова гордо ги покажа облините во Охрид! (ФОТО)

Васко Спасоски

Том Хенкс на одмор во Грција во сопствената вила (ФОТО)

Слободен печат

Намерно или случајно, Рита Ора повторно покажа повеќе од што треба! (ФОТО)

Васко Спасоски

Седум годишно момче со прекрасен гест ја разнежни кралицата Елизабета Втора додека е во изолација! (ФОТО)

Слободен Печат

Тренингот ѝ се исплати: Џенифер Лопез ја одржува формата на необичен велосипед од 3.300 евра

Слободен печат

Ријана со остри критики од фановите: Како можеше да не лажеш сите овие години? (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Зошто не е добро да пиете кафе пред појадокот?

Слободен печат

На копачките напишал „душо“ и го ставил знамето на нејзината земја: Како започна љубовната приказна на Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановиќ (ФОТО)

Слободен Печат

Кејти Пери и Орландо Блум открија кој ќе му биде кум на бебето

Слободен печат

Муза на Хичкок и принцеза на Монако: Модната икона Грејс Кели која се откажа од актерството во врвот на кариерата! (ФОТО)

Слободен Печат

Како да одберете совршени праски?

Слободен печат

Емилија Димитриевска, поранешна боксерка и манекенка: Манекенството е професија полна со предрасуди

Ј.К.Д