Tag : пит

Еспресо Шоу биз

Бред Пит освои Златен глобус, а ваква беше реакцијата на Џенифер Анистон (ВИДЕО)

Слободен печат
Бред Пит освои „Златен глобус“ за улогата во филмот „Once Upon a Time in Hollywood“, а американските медиуми не престануваат да пишуваат за реакцијата на...
Еспресо Шоу биз

Бред Пит (56) на роденден ги повика само биолошките деца: Со посвоените деца не се ни гледа (ФОТО)

Слободен печат
Откако се разведе од Анџелина Џоли, Бред Пит некако живна. Последните месеци папараците го фотографираа во близина на студиото, каде како што велат слика. Не...
Еспресо Шоу биз

Слават заедно: Џенифер Анистон и Бред Пит видени заедно (ФОТО)

Слободен печат
Иако се разведоа уште во 2005 година, денес се во добри односи. Бред Пит бил еден од повиканите на божиќната забава која во својот дом...
Еспресо Мода

Ова е најдобро облечeниот маж во 2019: Жените се во шок! (ФОТО)

Слободен печат
Младиот и исклучително успешен холивудски актер Тимоти Шаламе ја заклучува година со уште едно признание, овој пат поради својот стил на облекување, не поради глумата....
Еспресо Шоу биз

Џенифер Анистон не ја поднесе добро веста дека Бред Пит е во нова врска

Слободен печат
Бред Пит неодамна беше забележан во друштво на младата колешка Алија Шавкат, па веднаш потоа започнаа и шпекулациите дека холивудскиот актер конечно ја пронашол вистинската...
Еспресо Шоу биз

Родителите на Бред Пит ја запознаа новата снашка (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Бред Пит ја запознал својата девојка Алија Шокат со родителите, пишуваат американските таблоиди. Магазинот „Woman’s Day“ потврди дека згодниот актер се одлучил својата „пријателка“...
Еспресо Шоу биз

Бред Пит во врска со 25 години помлада колешка?

Слободен печат
Бред Пит е виден во друштво на помладата колешка Алиа Шавкат, па веднаш почнаа претпоставките дека холивудскиот актер конечно ја пронашол вистинската личност. Сепак, извори...
Забава Магазин

Заспаното пит бул бебе е нешто најслатко што ќе го видите денес (ВИДЕО)

Слободен печат
Приоритетите се различни кај секого. Овој мал пит бул многу добро знае колку спиењето е важно за убавиот изглед. Сонот не успеа да му го...
Еспресо Шоу биз

Анџелина Џоли ПРОГОВОРИ ЗА РАЗВОДОТ со Бред Пит: „Се чувствував како нешто мало и безначајно“

Слободен печат
Некогаш најубавата актерка на светот Анџелина Џоли за првпат отворено проговори за разводот со Бред Пит и за американскиот магазин наведе дека се чувствувала безначајно...
Еспресо Шоу биз

Бред Пит првпат проговори за разводот со Анџелина Џоли: Морав да ја прифатам мојата вина

Слободен печат
Бред Пит, кој глуми во новиот филм Ad Astra, чија главна тема е односот на татко и син, прв пат во едно интервју проговори за...