Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Првото биолошко дете на Бред Пит и на Анџелина Џоли, Шајло Џоли Пит, наврши 14 години, а нејзината животна приказна е веќе една од најинтересните на славните деца.

Уште на денот кога се роди, целата јавност се интересираше да го види бебето на двајцата според многумина најубави луѓе во Холивуд. Шајло стана толку популарно дете, што веднаш доби восочна фигура, која беше поставена веднаш до фигурите на двајцата нејзини родители во Музејот за восочни фигури „Мадам Тисо“.

инстаграм

Кога се роди Шајло, многумина се прашуваа како ќе изгледа детето кога ќе порасне, а сега, кога таа наврши 14 години, озборувањата околу нејзиниот изглед навистина не престануваат.

инстаграм

Имено, уште од малечка Шајло се облекува како машко и речиси никогаш досега не била видена како носи фустан. Според многумина, првото биолошко дете на Анџелина и на Бред е трансродово и родителите разговарале со стручни лица околу неговата постепена трансформација во машко.

Прочитајте и...  Практични совети - Неутрализирајте го мирисот во кујната по подготовката на храната
профимедиа

Според медиумите, таа уште како мала барала да ѝ се обраќаат во машки род, но родителите претпоставувале дека тоа е така затоа што има постари браќа. Шајло наводно многу се лутела доколку некој ѝ се обраќал со тоа име и барала да ја викаат Џон или Питер, типични машки имиња.

инстаграм

Сепак, со текот на времето се покажало дека Шајло навистина се чувствува како машко, па постојано носи кратка коса и широка облека.

Исто така, наводно, откако наполнила 11 години, Шајло посетила експерт што ѝ препорачал хормонална терапија и советување што ќе ѝ помогне да стане момче.

инстаграм

Инаку, таа живее заедно со своите браќа и сестри.

Бред и Анџелина имаат три биолошки и три посвоени деца.

Прочитајте и...  Оливија Њутн откри зошто со Џон Траволта не играа во продолжението на „Брилијантин“!

Прочитај повеќе

Крај на големата љубов: Шехерезада и Сулејман се пред развод, нема веќе страст! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се породи ѕвездата на мјузиклот „Мама Миа!“: Актерката успешно ја сокри бременоста! (ФОТО)

Слободен Печат

Ријана позираше во проѕирен градник, па се искара со своја обожавателка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие луѓе со исти хороскопски знаци се неверојатно компатибилни и создадени еден за друг!

Слободен Печат

За Каролина Гочева допрва почнува лето: Пејачката отпатува на „непозната“ дестинација и објави фотографија во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Оливија Њутн откри зошто со Џон Траволта не играа во продолжението на „Брилијантин“!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Миленикот на жирикомисијата од „Ѕвездите на Гранд“, Гоце од Прилеп сними песна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова е најлошата работа која можете да ја чувате во вашиот паричник!

Слободен Печат

Од оперско пеење, до награда на „Макфест“: Интервју со Полина Тасева, новата ѕвезда на македонската музичка сцена! (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

После ова видео повеќе ќе посветите внимание на миењето раце!

Слободен Печат

Уште една награда за убавина: Македонката Андријана од Кемер се враќа со титула „Мис Бикини“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Саша Барон Коен го објави името на новиот филм за Борат, кој го снимил во тајност!

Слободен Печат