17.8 C
Скопје

Tag : наполни

Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцезата Шарлот наполни 6 години: Кејт и принцот Вилијам споделија неодолива фотографија!

Слободен печат
Омилената принцеза во светот вчера го прослави својот шести роденден… Британската принцеза Шарлот, ќерката на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон вчера го прослави шестиот роденден....
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Легендарниот Шрек наполни 20 години

Слободен печат
Легендарниот анимиран јунак Шрек наполни дваесет години. Шрек е зелениот огар кој ја обожава самотијата во своето мочуриште. Неговиот живот се менува кога во неговото...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун: Хероината од најпознатиот еротски трилер наполни 63 години!

Слободен печат
Американската актерка, продуцент и поранешен модел Шерон Стоун наполни 63 години! Срцето на публиката го освои во филмот „Oсновен инстинкт“, а всушност таа улога не...
Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Легендарната актерка наполни 99 години: Мажите за мене секогаш беа хоби, иако тие не го знаеа тоа!

Слободен печат
Златната девојка на Холивуд и на сите омилената актерска легенда Бети Вајт наполни 99 години. Зад неа цврсто стои блескавата кариера исполнета со повеќе од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пинк наполни 41 година – Уникатна бунтовничка која ги критикуваше колегите и власта, не и недостасуваше храброст ниту да го запроси сопругот (ФОТО)

Слободен печат
Една од најпопуларните американски пејачки Пинк вчера наполни 41 година… Американската пејачка Алиша Бет Мур, попозната како Пинк (41) е родена на 8 септември 1979...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сања Николиќ наполни 38 години – Роденденска забава во дворче, домашна торта и мало изненадување (ФОТО)

Слободен печат
Сања Николиќ поранешната манекенка и Мис на Македонија го прослави својот 38-ми роденден во домашна атмосфера со најмилите, а со јавноста овој пат одлучи да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцот Џорџ наполни 7 години: Палатата сподели нова фотографија од славеникот (ФОТО)

Слободен печат
Мајката Кејт повторно брилираше во улога на семеен фотограф… Принцот Џорџ го слави својот 7-ми роденден. Во таа чест кралското семејство објави нова фотографија од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џеј Ло за неколку дена ќе наполни 51 година, но оваа фотографија нема да ви дозволи да поверувате во тоа (ФОТО)

Слободен печат
Дека Џенифер Лопез има тело од соништата, одамна е познато, но последната фотографија докажува дека ниту домашната изолација, долгиот престој во карантин и големата општа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Слободен печат
Првото биолошко дете на Бред Пит и на Анџелина Џоли, Шајло Џоли Пит, наврши 14 години, а нејзината животна приказна е веќе една од најинтересните на...
Еспресо Шоу биз

Синчето на Тамара наполни една година – Погледнете дел од атмосферата (ФОТО)

Слободен печат
По годината во која се соочи со многу проблеми, Тамара конечно со причина за славење. Нејзиното второ дете, синчето Дарен наполни една година. Тамара заедно...