29 C
Скопје

Супер занимација за ова попладне – Од скршени плочки направете си штосни саксии за терасата или дворот (ВИДЕО)

Украс кој ќе посакате веднаш да го имате во домот…

Ова видео ќе ви покаже дека не треба да се фрла остатокот од градежниот материјал кој сме го користеле. Бидејќи се што ќе ни остане, дури и да е скршено, може одлично да се искористи.

Пример за тоа е токму овој човек кој од скршени плочки направи украсни саксии за својот двор, а тие верувајте, го воодушевуваат секој минувач.

Погледнете за што ви зборуваме…

Поврзани вести

Тие се гурмани, уживаат во храната, но и постојано се гладни: Овие 5 хороскопски знаци јадат како да не постои утре!

Слободен печат

Никој не го знае вистинското име на Дорис Драговиќ: Ви го откриваме, иако пејачката го крие од јавноста долго време

Слободен печат

ВИДЕО | Јога тренинг за мозокот: Ја чува психата, спречува пропаѓање на мозочните клетки и ја поттикнува креативноста!

Слободен печат

Панонскиот морнар денес би наполни 68 години: Обожавателите сѐ уште во неверување по загубата на Ѓорѓе Балашевиќ

Слободен печат

Почина таткото на Адел: До смртта тие не успеаjа да ги поправат односите

Слободен печат

Како да ги отстраните сите бактерии и пестициди од јагодите, малините и другото ситно овошје: Ова е единствениот сигурен начин!

Слободен печат

Остави Коментар