5 C
Скопје

Супер занимација за ова попладне – Од скршени плочки направете си штосни саксии за терасата или дворот (ВИДЕО)

Украс кој ќе посакате веднаш да го имате во домот…

Ова видео ќе ви покаже дека не треба да се фрла остатокот од градежниот материјал кој сме го користеле. Бидејќи се што ќе ни остане, дури и да е скршено, може одлично да се искористи.

Пример за тоа е токму овој човек кој од скршени плочки направи украсни саксии за својот двор, а тие верувајте, го воодушевуваат секој минувач.

Погледнете за што ви зборуваме…

Прочитајте и...  Кралицата Летиција им пркоси на модните правила: Трет пат се појавува во ист стајлинг

Поврзани вести

„Битлси“ ќе се изучуваат во склоп на магистерски студии на Универзитетот во Ливерпул

Слободен Печат

Миа Фароу призна дека Вуди Ален ѝ бил најголемата грешка во животот

Слободен печат

Вака живее денес Сузан Бојл: На сметката има милиони, го смени изгледот и не сака да се мажи

Слободен печат

Чајот од оригано идеален за ублажување на кашлица и искашлување на слузта

Слободен печат

Дневен хороскоп за 27 февруари: Денеска никој нема да остане рамнодушен на вашиот шарм

Теодора Циклевска

Виц на денот: Ѕвезда

Слободен печат

Остави Коментар