13 C
Скопје

Tag : скршени

Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата старлета ги скршила двете стапала на одмор во Турција: Нема да може да оди со месеци… (ФОТО)

Васко Спасоски
Британската старлета Кејти Прајс (42) ги скршила двете стапала на одмор во Турција и завршила во брза помош. Таа ќе мора да оди и на...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Супер занимација за ова попладне – Од скршени плочки направете си штосни саксии за терасата или дворот (ВИДЕО)

Слободен печат
Украс кој ќе посакате веднаш да го имате во домот… Ова видео ќе ви покаже дека не треба да се фрла остатокот од градежниот материјал...
Еспресо Шоу биз

Погребан раперот Гру: Сопругата и родителите скршени од болка, ги полевале со вода (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Раперот Далибор Андонов Гру беше погребан денес 12 септември, по 3 часот попладне. Вдовицата Даница ја држеле за да не падне кога тргнала поворката, како...
Вести Скопје

Свеста на граѓаните се „лизна“ на детските игралишта во Капиштец

Анета Стојковска
Искршени и оштетени реквизити, извадени седишта од клацкалките, откорнати, па дури и запалени коњчиња клацкалки наменети за најмалите дечиња – сето ова може да се...