24 C
Скопје

Tag : саксии

Магазин Магазин слајдер Семејство

ВИДЕО | 4 генијални идеи: Еве како од пластични шишиња да направите уникатни саксии за вашето цвеќе!

Слободен печат
Наместо да ги фрлате пластичните шишиња, направете од нив саксии на кои сите ќе ви завидуваат… Доколку сакате цвеќе, овие идеи добро ќе ви дојдат....
Магазин Магазин слајдер Семејство

Супер занимација за ова попладне – Од скршени плочки направете си штосни саксии за терасата или дворот (ВИДЕО)

Слободен печат
Украс кој ќе посакате веднаш да го имате во домот… Ова видео ќе ви покаже дека не треба да се фрла остатокот од градежниот материјал...
Вести Свет

НЕИНВЕНТИВНО ОРУЖЈЕ: САКСИИ И СТРЕЛИ летаа кон полицајците во Хонгконг (ВИДЕО)

Слободен печат
Хонгконшката полиција денеска соопшти дека демонстрантите со стрели ги гаѓале полицајците кои патролирале во близина на Политехничкиот Универзитет, а потоа продолжиле и со фрлање саксии...