24 C
Скопје

Tag : плочки

Магазин Магазин слајдер Семејство

ВИДЕО | Трик со кој вашите плочки ќе блескаат: Потребна ви е само една свеќа, а резултатот е феноменален!

Слободен печат
Изгледа дека без оглед на тоа колку сме уредни, без оглед на тоа колку често и темелно го чистиме својот дом, просторот меѓу плочките секогаш...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Супер занимација за ова попладне – Од скршени плочки направете си штосни саксии за терасата или дворот (ВИДЕО)

Слободен печат
Украс кој ќе посакате веднаш да го имате во домот… Ова видео ќе ви покаже дека не треба да се фрла остатокот од градежниот материјал...
Вести Скопје

За 33,2 милиони денари ќе се реконструира плочникот пред ГТЦ

Започна уредувањето на еден од најзапуштените делови од Скопје, просторот пред влезот во Градскиот трговски центар. Работните активности кои започнаа денеска се очекува да завршат...