На Ева Лонгорија не и пречи карантинот, погледнете со кого ужива (ФОТО+ВИДЕО)

Прекрасната Ева Лонгорија карантинот го поминува во домот заедно со семејството.

Таа во изолацијата му се посвети на редовното вежбање и на она најубавото, на мајчинството.

На својот Инстаграм профил таа објави симпатични слики како ужива со својот едногодишен син Сантијаго Бастон.

View this post on Instagram

Happy Easter! 🐣🐰✝️

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

View this post on Instagram

Happy baby this morning! 🌞 #SundayMorning

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Да потсетиме, Ева Лонгорија својот прв син го роди на 43 години, а дека ужива во мајчинството, навистина се гледа.

View this post on Instagram

It’s Friday ya’ll! Time to party 🎉

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Прочитајте и...  Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат